Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Diego Godin w barwach reprezentacji Urugwaju podczas MŚ w Rosji Getty Images / Matthias Hangst / Diego Godin w barwach reprezentacji Urugwaju podczas MŚ w Rosji

Mundial 2018. W euforii złamał regulamin. Urugwajczyk może spodziewać się kary

Dawid Borek
Dawid Borek
Zgodnie z regulaminem, piłkarze grający na mistrzostwach świata, mają zakaz wrzucania materiałów ze stadionu do mediów społecznościowych. O zasadzie tej zapomniał Diego Godin, który teraz może spodziewać się kary.

Od chwili wejścia na stadion, piłkarze biorący udział w mundialu nie mogą dzielić się w mediach społecznościowych żadnymi materiałami. Zakaz obowiązuje na terenie całego obiektu. W przypadku złamania regulaminu, FIFA może nawet zawiesić konta zawodnikach w serwisach, takich jak Instagram, Facebook czy Twitter.

Najwidoczniej o tej regulaminowej nowince zapomniał Diego Godin, który po tym, jak jego Urugwaj ograł Portugalię (2:1, TUTAJ przeczytasz relację ze spotkania) w meczu 1/8 finału mistrzostw świata, opublikował na Twitterze zdjęcie z celebrującej sukces urugwajskiej szatni.

FIFA, przy wprowadzaniu omawianego zakazu, zapowiadała bezwzględność w karaniu zawodników za złamanie regulaminu. Diego Godin może zatem spodziewać się konsekwencji.

W ćwierćfinale rosyjskiego mundialu Urugwaj zagra z Francją. Spotkanie to odbędzie się 6 lipca.

ZOBACZ WIDEO Kadra podzielona przez Lewandowskiego? Boniek w wywiadzie nie pozostawił wątpliwości

Czy FIFA powinna znieść ten zakaz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL