Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Od lewej: Kamil Brzozowski, Dawid Kownacki, Bartosz Bereszyński Instagram / Kamil Brzozowski / Od lewej: Kamil Brzozowski, Dawid Kownacki, Bartosz Bereszyński

Mundial 2018. Dawid Kownacki zaskoczył kibiców. Reprezentant Polski zmienił fryzurę

Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski
Dawid Kownacki odpoczywa po nieudanych mistrzostwach świata. Reprezentant Polski wraz z przyjaciółmi wybrał się na wakacje do Portugalii. Kibiców zaskoczył nową fryzurą.

Od kilku dni Dawid Kownacki jest blondynem. Piłkarz reprezentacji Polski zdecydował się na metamorfozę i kompletnie zaskoczył kibiców. Opinie fanów na temat nowej fryzury są podzielone. "Nowy kolor jak najbardziej pasuje" - napisał jeden z internautów. Nie brakuje też krytycznych słów dotyczących tej zmiany.

Kownacki w ostatnich dniach odpoczywa od piłki nożnej. 1 lipca pomagał swojemu przyjacielowi, Kamilowi Brzozowskiemu, podczas meczu 2. Ligi Żużlowej przeciwko Polonii Bydgoszcz. Piłkarz Sampdorii Genua był w teamie żużlowca, którego drużyna MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. wygrała 55:34. Brzozowski w tym spotkaniu zdobył 6 punktów.

- Jeśli ktoś pisze, że wybrałem takie zajęcie zamiast wakacji, to ja mogę powiedzieć, że tak odpoczywam. Motocykle pozwalają mi zapomnieć o stresie i niepowodzeniach - mówił piłkarz w wywiadzie udzielonym WP SportoweFakty.

Brzozowski i Kownacki postanowili wykorzystać letnią przerwę w rozgrywkach i wybrali się na wakacje do Portugalii. Tam towarzyszy im m.in. Bartosz Bereszyński, który również był w kadrze na mundial i gra w Sampdorii.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: takiej akcji nie widzieliście. Zupełny "odlot"

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL