Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Luka Modrić Getty Images / Clive Mason / Na zdjęciu: Luka Modrić

Mundial 2018. "Zafarbuję włosy, ja i cały zespół". Luka Modrić składa obietnicę

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Przed niedzielnym finałem mistrzostw świata z Francją lider Chorwatów, Luka Modrić, mówi o spełnieniu marzeń, dumie oraz... zafarbowaniu włosów.

Luka Modrić, jako prawdziwy lider, w mistrzostwach świata w Rosji prowadzi Chorwatów do największego sukcesu w historii. W niedzielę (15 lipca o godz. 17) drużyna selekcjonera Zlatko Dalicia po raz pierwszy stanie przed szansą na zdobycie Pucharu Świata.

Przed pojedynkiem z Francją na Stadionie Łużniki w Moskwie Modrić jest optymistą. - To niesamowite, co osiągnęliśmy w tym turnieju. Marzenia się spełniają. Po tylu latach walki. Tym razem (w przypadku zwycięstwa z Francją - przy. red.) zafarbuję włosy, ja i cały zespół - zapowiedział zawodnik Realu Madryt.


Modrić nie krył dumy z tego, że swoją postawą na mistrzostwach zespół Dalicia sprawił, iż cała Chorwacja świętuje. - Ulice naszych miast nie chodzą spać. Nasi kibice na to zasłużyli - dodał 32-letni pomocnik.

Jak przyznał piłkarz Królewskich, dla Chorwatów liczy się teraz tylko Puchar Świata: "Złota Piłka w ogóle mnie nie interesuje. Poważnie. Myślę tylko o tym, żeby podnieść World Cup razem z kolegami. Tego wszyscy chcemy".

ZOBACZ WIDEO Cristiano Ronaldo może tylko zyskać na transferze? "Imponuje tym, że chce się sprawdzić w kolejnej lidze"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL