WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images / Laurence Griffiths / Na zdjęciu: Luka Modrić (na pierwszym planie)

Mundial 2018. Zaprosił na scenę chłopca z zespołem Downa. Piękny gest Luki Modricia

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Na spotkaniu z chorwackimi kibicami Luka Modrić pokazał, że jest wielki nie tylko na boisku piłkarskim. Zawodnik przytulił chorego chłopca, czym zdobył sympatię kolejnych fanów.

W mediach społecznościowych można zobaczyć nagranie z fety chorwackich piłkarzy po zdobyciu wicemistrzostwa świata na turnieju w Rosji. Na filmie widzimy, jak Luka Modrić, podczas spotkania z kibicami, zaprasza na scenę chłopca z zespołem Downa, żeby razem z nim świętować sukces.

Młody kibic ma na sobie koszulkę reprezentacyjną z nr "10", z którym gra w kadrze lider Chorwatów. "Luka, Luka, Luka!" - słychać okrzyki fanów, którzy byli pod dużym wrażeniem postawy pomocnika Realu Madryt.


Na mistrzostwach w Rosji zespół Zlatko Dalicia zdobył sympatię kibiców na całym świecie. Chorwaci mogli imponować ofensywnym stylem gry, a także nieprawdopodobnym przygotowaniem fizycznym. Modrić i spółka, podczas turnieju, rozegrali aż trzy dogrywki - w pojedynkach z Danią, Rosją i Anglią.

W wielkim finale MŚ 2018 Chorwacja poległa w konfrontacji z Francją (2:4), ale swoją postawą na rosyjskich boiskach zasłużyła na słowa uznania.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 84. Rafał Fronia przeżył zejście dwóch lawin na K2. "Lina ocaliła nam życie"

Komentarze (0):

PRZEJDŹ NA WP.PL