Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mundial 2018. Szczęsny kontra Listkiewicz. Kłótnia ekspertów po meczu Hiszpania - Rosja

Mundial 2018. Szczęsny kontra Listkiewicz. Kłótnia ekspertów po meczu Hiszpania - Rosja

Gorąca dyskusja w studiu TVP Sport. - Miałem piątkę z geometrii - mówił Michał Listkiewicz. Ale to było dawno najwyraźniej - zripostował natychmiast Maciej Szczęsny. A to tylko mały fragment wymiany zdań!

 SportoweFakty.TV
SportoweFakty.TV

Komentarze (1):

 • PiSB Zgłoś
  Hm, "spotkanie na szczycie" ;-) czyli: 3 Panów o Wielkim Ego. Fakt przy tym, że na ogół najbardziej pasują mi z tego grona, jeżeli chodzi o sprawy piłkarskie, w każdym razie, poza
  Czytaj całość
  politycznymi: M. Szczęsny. Jednak staram się obiektywnie podchodzić, o czym poniżej - ale w ogólnym rozrachunku, popieram opinię M. Szczęsnego a M. Listkiewicz... czego się spodziewać po tak wieloletnim działaczu? Najprościej więc: szkoda, że M. Szczęsny nie wpadł na jedno proste pytanie: jeżeli to tak nie ma znaczenia, względnie może nie mieć znaczenia - to dlaczego ten przepis jest utrzymany? Czyżby nowy sposób "bocznego dojścia przez sędziów do wyniku meczu"? Musieli poddać się z VARem, to jednak coś sobie zachowali władzy dyktowania "werdyktu"? Jeżeli faktycznie przekroczony przepis, w momencie decydującym dla awansu - to naprawdę nieważna rzecz, nie powinien sędzia interweniować? Wracając do szczegółów więc. Może i M. Szczęsny przesadził, trochę "dodawał od siebie" w tej krytyce bramkarza Rosji. Ale... Pamiętajmy o znaczeniiu tych obron. Dla mnie zaś M. Listkiewicz nie mówi logicznych argumentów na powyższe obiekcje, tylko "zaleceniowe" właśnie FIFy a absolutnie tu nie jest autorytatywny, bo to stary PZPNowiec, UEFowiec i FIFowiec, czyli - obowiązuje linia ważnych, władz światowych i pomaganie, jeżeli się da, gospodarzowi. J. Tomaszewski - chyba podobnie.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL