WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Luis Suarez znowu ugryzł rywala! (wideo)

Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski
Luis Suarez w meczu z Włochami ugryzł w ramię Giorgio Chielliniego! To już drugi raz, kiedy to Urugwajczyk dopuszcza się takiego zachowania!

Luis Suarez tak samo zachował się w kwietniu 2013 roku, kiedy to w 73. minucie spotkania pomiędzy Liverpoolem a Chelsea Londyn nie utrzymał nerwów na wodzy i ugryzł w rękę Branislava Ivanovicia po tym, jak stracił piłkę na rzecz Serba.


Angielska Federacja Piłkarska (FA) uznała wówczas, że - biorąc pod uwagę poważny charakter przewinienia - zwyczajowe konsekwencje w postaci zakazu gry w trzech spotkaniach nie są wystarczające. Suarez musiał zatem pauzować przez 10 meczów. 

- Jest mi przykro z tego powodu co stało się dzisiaj popołudniu. Przepraszam Ivanovica i cały świat piłki nożnej za moje niewybaczalne zachowanie. Przykro mi z tym! - tak wówczas komentował swoje zachowanie Suarez.

Włochy - Urugwaj: Suarez ugryzł Chielliniego!
Źródło: TVP S.A.

fot. twitterfot. twitter

Urugwajczyka w spotkaniu z Włochami znów poniosły nerwy i w 80. minucie ugryzł Giorgio Chielliniego! Sędzia nie zauważył jednak tego zachowania i nie ukarał napastnika żadną kartką. 27-latka i tym razem nie powinny ominąć poważne konsekwencje! 

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Urugwaj w ostatnim meczu grupowym wygrał z reprezentacją Włoch i awansował do fazy pucharowej mistrzostw świata w Brazylii.

Komentarze (34):

    Pokaż więcej komentarzy (31)
    PRZEJDŹ NA WP.PL