Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Luis Suarez o ugryzieniu Giorgio Chielliniego: Takie rzeczy zdarzają się w polu karnym

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Gwiazdor reprezentacji Urugwaju nie uważa, by zachował się wobec Giorgio Chielliniego nagannie. W obronie Luisa Suarez staje również doświadczony obrońca Diego Lugano.

Luis Suarez we wtorek ponownie znalazł się na ustach kibiców całego świata. Powód? W 79. minucie meczu z reprezentacją Włoch ugryzł w ramię Giorgio Chielliniego, czego nie dostrzegł arbiter, a co zostało zarejestrowane przez kamery. Czy napastnik Liverpoolu czuje się winnym skandalicznego incydentu?

- Takie rzeczy zdarzają się w polu karnym - powiedział Suarez. - To było starcie klatki piersiowej przeciwko ramieniu. Natychmiast otrzymałem cios w oko - wyjaśnił w dość zaskakujący sposób urugwajski napastnik, w obronie którego stanął Diego Lugano.


- Nic nie widziałem i w mojej ocenie nic się nie wydarzyło. Faktem jest jednak, że Chiellini fatalnie zachowuje się na boisku. Oczywiście to świetny piłkarz o wielkich umiejętnościach, ale przy tym wciąż płacze, domaga się fauli i skarży się na rywali. Jako człowiek jest dla mnie ogromnym rozczarowaniem - stwierdził 33-latek.

Suarez o incydencie w polu karnym nie chciał się szerzej wypowiadać. Nie krył jednak radości z awansu do 1/8 finału. - Zasłużyliśmy na to ciężką pracą. W końcówce meczu nie miałem już praktycznie w ogóle siły ze względu na panujący upał, ale pozostałem spokojny i wtedy przyszedł gol Godina. Jesteśmy szczęśliwi i już myślimy o kolejnym rywalu - przyznał.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Skandaliczne zachowanie Suareza
Włochy - Urugwaj: Suarez ugryzł Chielliniego!

Komentarze (43):

Wszystkie komentarze (43)

Komentarze (43)

×
    Wszystkie komentarze (43)
    PRZEJDŹ NA WP.PL