Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Blanca Fernandez OchoaGetty Images / Pablo Blazquez Dominguez / Na zdjęciu: Blanca Fernandez Ochoa

Blanca Fernandez Ochoa nadal poszukiwana. Mogła mieć wypadek w górach

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Policja znalazła samochód, którym podróżowała Blanca Fernandez Ochoa. Brat sportsmenki zasugerował, że mogła mieć wypadek na górskim szlaku.

Od 23 sierpnia bliscy nie mają żadnego kontaktu z Blancą Fernandez Ochoą. Była narciarka alpejska jechała czarnym mercedesem klasy A w nieznanym kierunku. Policja w końcu wpadła na trop, bo odnaleziono jej samochód. Auto stało zaparkowane w miejscowości Cercedilla.

Cristiano Ronaldo zmienił swój testament. Fortunę przejmie Georgina Rodriguez >>

W pojeździe nie znaleziono żadnych oznak, że kobieta mogła zostać zaatakowana lub sama targnęła się na swoje życie. W dodatku w mediach głos zabrał jej brat, który sugeruje, że Ochoa przyjechała tam na górską wycieczkę, które bardzo lubiła.

- Jestem pewien na sto procent, że samotnie poszła w góry. Jedyną hipotezą jest to, że na szlaku doznała jakiegoś wypadku. Przed wyjazdem mówiła, że jedzie na cztery dni. Nie ma nic dziwnego w tym, że nie wzięła ze sobą telefonu, bo często tak robiła. W aucie znaleziono japonki, więc pewnie zmieniła je na buty do wspinaczki górskiej - tłumaczy Adrian Federighi.

ZOBACZ WIDEO Skoki narciarskie. Piotr Żyła o relacjach z Horngacherem: Nasze kontakty są koleżeńskie. Jesteśmy na "cześć"

Policja prowadzi poszukiwania i w miejscowości rozbito obóz. Górski teren jest sprawdzany przy pomocy helikoptera i wyszkolonych psów. Niestety, na razie nie ma po sportsmence żadnego śladu.

Śmierć polskiego piłkarza w wypadku samochodowym! Był wicemistrzem Polski juniorów >>

Początkowo hiszpańskie media donosiły o problemach prywatnych Ochoy. Jej brat jednak zaprzeczył i zapewnił, że ostatnio na nic nie narzekała, a z bliskimi żyła w dobrych relacjach.

Zaginięciem 56-latki żyje cały kraj. Ochoa była pierwszą hiszpańską sportsmenką, która stanęła na podium w zimowych igrzyskach olimpijskich. W 1992 roku zdobyła brąz w slalomie.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL