Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wyniki turnieju finałowego MP juniorów

Sabina Szydłowska
Sabina Szydłowska
W dniach 5-10 marca w Szczecinie rozgrywany był turniej finałowy mistrzostw Polski juniorów. Złote medale wywalczyła drużyna KSSPR Końskie, która w decydującym pojedynku pokonała Orlen Wisłę Płock. Na najniższym stopniu podium stanął zespół UKS Szczypiorniak Olsztyn.

Spotkania grupowe:

Grupa M
UKS Szczypiorniak Olsztyn - MKS Nielba Wągrowiec 30:25 (14:11)
KSSPR Końskie - UKS Siódemka Chełmek 43:31 (23:18)
UKS Siódemka Chełmek - UKS Szczypiorniak Olsztyn 25:28 (9:12)
KSSPR Końskie - MKS Nielba Wągrowiec 45:34 (23:18)
MKS Nielba Wągrowiec - UKS Siódemka Chełmek 31:31 (15:15)
KSSPR Końskie - UKS Szczypiorniak Olsztyn 31:18 (13:8)

PDrużynaBramkiPkt
1KSSPR Końskie119:836
2UKS Szczypiorniak Olsztyn76:814
3UKS Siódemka Chełmek87:1021
4MKS Nielba Wągrowiec90:1061


Grupa N
Orlen Wisła Płock - UKS Anilana Łódź 30:27 (17:14)
MKS Kusy Szczecin - MKS Agrykola Warszawa 24:25 (9:12)
Orlen Wisła Płock - MKS Agrykola Warszawa 28:19 (11:8)
MKS Kusy Szczecin - UKS Anilana Łódź 36:29 (17:12)
MKS Agrykola Warszawa - UKS Anilana Łódź 33:29 (13:17)
MKS Kusy Szczecin - Orlen Wisła Płock 23:32 (10:15)

PDrużynaBramkiPkt
1Orlen Wisła Płock90:696
2MKS Agrykola Warszawa77:814
3MKS Kusy Szczecin83:862
4UKS Anilana Łódź85:990


Mecze o miejsca 5-8:
UKS Siódemka Chełmek - UKS Anilana Łódź 25:36 (10:15)
MKS Kusy Szczecin - MKS Nielba Wągrowiec 23:27 (12:15)

Półfinały:
KSSPR Końskie - MKS Agrykola Warszawa 23:16 (13:9)
Orlen Wisła Płock - UKS Szczypiorniak Olsztyn 22:21 (14:10)

Finały:
Mecz o 7. miejsce: UKS Siódemka Chełmek - MKS Kusy Szczecin 36:27 (15:10)
Mecz o 5. miejsce: MKS Nielba Wągrowiec - UKS Anilana Łódź 31:29 (14:14)
Mecz o 3. miejsce: MKS Agrykola Warszawa - UKS Szczypiorniak Olsztyn 30:33 (13:14)
Mecz o 1. miejsce: KSSPR Końskie - SPR Orlen Wisła Płock 32:30 (14:17)

Najlepszą siódemka turnieju finałowego:
Lewe skrzydło: Patryk Rogaczewski - UKS Siódemka Chełmek
Lewe rozegranie: Hubert Kornecki - KSSPR Końskie
Środek rozegrania: Rafał Biegaj - KSSPR Końskie
Obrotowy: Kamil Strzebiecki - UKS Anilana Łódź
Prawe rozegranie: Paweł Deptuła - UKS Szczypiorniak Olsztyn
Prawe skrzydło: Michał Sikorski - SPR Orlen Wisła Płock
Bramkarz: Adam Morawski - SPR Orlen Wisła Płock

Najlepszy zawodnik: Kamil Praski - MKS Agrykola Warszawa
Najlepszy bramkarz: Daniel Walaszczyk - UKS Anilana Łódź
Król strzelców: Bartłomiej Helman - UKS Anilana Łódź (38 bramek)

Klasyfikacja końcowa:

PDrużyna
1KSSPR Końskie
2SPR Orlen Wisła Płock
3UKS Szczypiorniak Olsztyn
4MKS Agrykola Warszawa
5MKS Nielba Wągrowiec
6UKS Anilana Łódź
7UKS Siódemka Chełmek
8MKS Kusy Szczecin

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL