Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trener Widzewa zadowolony z testowanego Brazylijczyka

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Piłkarze Widzewa mają już za sobą pierwszy tej zimy sparing. W spotkaniu ze Stalą Niewiadów (2:0) sztab szkoleniowy łódzkiego klubu testował trzech Brazylijczyków: Cesara Rodrigo, Jonathana Da Silvę oraz Salgneiro Gustavo. Ten ostatni zdobył gola i wywarł bardzo dobre wrażenie na trenerze Marku Zubie.

- Po tym meczu mogę powiedzieć, że potwierdzają się moje obserwacje z treningów. Z tej trójki najbardziej wartościowym graczem jest Gustavo i on może być dużym wzmocnieniem. Natomiast, co do dwóch pozostałych zawodników, na dzień dzisiejszy uważam, że wielkim wzmocnieniem by nie byli. Do środy cała trójka zostaje jeszcze z nami i dopiero wówczas podejmiemy decyzję - powiedział Zub.

Szkoleniowiec Widzewa liczy, że do zespołu dołączą niebawem kolejni piłkarze. - Nadal szukamy wzmocnień, choć werdykt Wydziału Dyscypliny utrudnił nam rozmowy. Zawodnicy boją się widma degradacji, nie chcą rozmawiać. Spodziewam się jednak, że w przyszłym tygodniu ktoś nowy się pojawi. W każdym razie na zgrupowanie do Turcji chciałbym pojechać już z pełną kadrą - dodał trener łodzian.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL