Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Cueto chce grać dla Lecha

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Anderson Cueto nie pojechał na testy do Hansy Rostock. Woli grać w Lechu Poznań i zapowiada, że zamierza powalczyć o miejsce w podstawowej jedenastce.

- Podczas przerwy w rozgrywkach ligowych nie chciał pojechać na testy do Hansy Rostock. Twierdzi, że zależy mu na pozostaniu w Poznaniu. Szansę dostanie. Od niego zależy, czy ją wykorzysta - powiedział na temat Andersona Cueto Przeglądowi Sportowemu trener Lecha Jacek Zieliński.

Peruwiańczyk w ostatnim czasie występował w zespole Młodej Ekstraklasy. Otrzymał jednak szansę gry w spotkaniu z Ruchem Chorzów. Przez pół godziny zdaniem trenera Zielińskiego wypełniał swoje zadania w ofensywie. Gorzej szło mu z realizacją defensywnych zadań taktycznych. Zdaniem Zielińskiego problem tkwi w tym, że Cueto nie zna języka polskiego. Klub załatwił mu już jednak nauczyciela. Cueto chciałby grać w lidze hiszpańskiej. Między innymi dlatego zmienił menedżera. Jest nim obecnie Hiszpan Rafael Zurro Crespo. Droga do Primera Division ma zostać jednak utorowana poprzez dobre występy w Kolejorzu.

Więcej w Przeglądzie Sportowym.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL