Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Comarch sponsorem TSV 1860 Monachium

Maciej Kmita
Maciej Kmita
W czwartek wczesnym popołudniem prof. Janusz Filipiak, prezes firmy Comarch - głównego inwestora Cracovii - podpisał umowę partnerską z niemieckim TSV 1860 Monachium. Na jej mocy Comarch na drugą część sezonu 2009/2010 stał się drugim największym sponsorem
niemieckiego klubu.

Spółka Comarch, światowy potentat branży IT będzie mocno reklamowana w czasie domowych spotkań TSV rozgrywanych na Allianz Arena. Reklamy Comarchu między innymi będą okalać murawę stadionu w czasie spotkań 2. Bundesligi.

W marcu przyszłego roku Comarch i klub mają zasiąść do rozmów na temat ewentualnego umieszczenia logo firmy prof. Filipiaka na trykotach "Lwów". - Nasz związek z 1860 Monachium jest częścią naszej wzmożonej aktywności w Niemczech i Zachodniej Europie. W minionym roku przejęliśmy firmę Soft M AG, która jest teraz naszą wizytówką w Niemczech. Teraz wznieśliśmy partnerstwo Soft M i TSV na nowy poziom - mówił w czasie konferencji prasowej Janusz Filipiak. - Chcemy mieć udział w przywróceniu TSV należytego miejsca w profesjonalnej piłce - zaznaczył prezes Cracovii.

- W Comarchu, a szczególnie w osobie jego prezesa, prof. Filipiaka znaleźliśmy partnerów, którzy z osobistego doświadczenia znają trudności, ale i szanse oraz potencjał takiego klubu, jak 1860 Monachium - dodał CEO niemieckiego klubu, Mafred Stoffers.

W sezonie 2002/2003 Comarch był sponsorem trzecioligowej wówczas Cracovii, by po wywalczeniu awansu do II ligi stać się właścicielem części akcji klubu. Teraz ma w ręku 49% akcji Miejskiego Klubu Sportowego Cracovia SSA. Większościowy pakiet należy do wciąż do miasta Kraków.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL