Najnowsze Wyniki/Kalendarz

SE: Adrian Sikora na celowniku Energie Cottbus

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Jak informuje Super Express, Adrian Sikora znalazł się w orbicie zainteresowań Energie Cottbus. Trener niemieckiego I-ligowca, Bojan Prasnikar obserwował napastnika Dyskobolii podczas meczu Pucharu Polski z Wisłą Kraków.

Prasnikar zawitał w Grodzisku Wlkp. w towarzystwie szefa skautingu Energie, Andrzeja Kobylańskiego. - Z Cottbus mamy niedaleko, więc przyjechaliśmy - powiedział Super Expressowi były reprezentant Polski.

Sikora od wielu miesięcy powtarza, że chciałby spróbować sił za granicą i podpisać tam lukratywny kontrakt. By zatrudnić napastnika Dyskobolii, Niemcy musieliby mu zapewnić zarobki w wysokości 0,5 mln euro rocznie. Warto dodać, że oprócz Energie, filigranowym zawodnikiem biało-zielonych interesował się niedawno inny klub Bundesligi, Arminia Bielefeld.

Jeśli o ewentualnym transferze miałaby jednak zadecydować postawa Sikory w środowym spotkaniu Pucharu Polski z Wisłą, to trudno przypuszczać, by Niemcy zdecydowali się go pozyskać. Przez pełne 90 minut 28-letni napastnik był bowiem zupełnie niewidoczny i nie radził sobie z kryjącym go Cleberem.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL