Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Anderson Cueto w GKP Gorzów Wielkopolski?

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Anderson Cueto, przesunięty kilka dni temu do zespołu Młodej Ekstraklasy Lecha Poznań, być może od rundy wiosennej będzie reprezentował barwy GKP Gorzów Wielkopolski. Z taką propozycją wyszli przedstawiciele Kolejorza, którzy chcieliby, aby 21-letni Peruwiańczyk się ogrywał.

Dość niespodziewanie Anderson Cueto nie znalazł się w kadrze Lecha na zgrupowanie w Turcji. Trener Jacek Zieliński mając na uwadze niskie zaangażowanie Peruwiańczyka w treningi postanowił przesunąć go do drużyny Młodej Ekstraklasy. Wiadomo jednak, że poznaniacy chcieliby wypożyczyć 21-letniego pomocnika do innego klubu, aby mógł się ogrywać.

Dyrektor sportowy Lecha, Marek Pogorzelczyk chciałby, aby Cueto przeniósł się do GKP Gorzów Wielkopolski. Zarząd pierwszoligowca jest zainteresowany takim rozwiązaniem, ale pod warunkiem, że to poznaniacy będą opłacali kontrakt Peruwiańczyka. Wkrótce powinno dojść do szczegółowych rozmów. Więcej szczegółów powinno być znanych już w piątek, bowiem zespół Młodej Ekstraklasy Kolejorza zmierzy się w meczu sparingowym z gorzowianami.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL