Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piłkarze Atletico po meczu z Liverpoolem

Adam Kiołbasa
Adam Kiołbasa
Atletico Madryt, które wyeliminowało FC Liverpool po dogrywce jest bardzo zadowolone z wywalczonego awansu. Teraz Hiszpanie mają nadzieję, że w finale uda im się pokonać Fulham.

Diego Forlan: To wspaniałe wydarzenie

Diego Forlan jest bardzo zadowolony z faktu, że Atletico Madryt zakwalifikowało się do finału Ligi Europejskiej UEFA. Jego zdaniem to dla ekipy ze stolicy Hiszpanii niezwykle ważne wydarzenie.

- Po tylu latach bez sukcesów, dwa finały, które nas czekają, są niewiarygodne. W historii klubu nie osiągnęliśmy tego przez długi okres - powiedział.

- W pierwszej połowie za mało utrzymywaliśmy się przy piłce. Mimo że mieliśmy kilka okazji, to rywale prowadzili jedną bramką przed przerwą. W drugiej połowie mieliśmy piłkę dużo częściej i nie dopuściliśmy do straty drugiego gola. Próbowaliśmy strzelić bramkę i nam się udało - dodał.

- Trudno było nam grać przeciwko Liverpoolowi, ale strzeliłem już kilka bramek na tym stadionie - zakończył.

Raul Garcia: Musimy zapomnieć o przeszłości

Raul Garcia jest zdania, że Atletico Madryt musi zacząć żyć teraźniejszością. Piłkarz uważa, że wówczas Hiszpanie będą mogli myśleć nawet o triumfie w Lidze Europejskiej UEFA.

- To dla nas wielka okazja, ponieważ mamy za sobą trudny sezon, w którym nie wszystko układało się po naszej myśli. Musimy zapomnieć o przeszłości i zacząć żyć teraźniejszością. Mamy przecież szansę na wywalczenie dwóch trofeów w tym sezonie - stwierdził.

- Mamy zawodników, którzy w jednej chwili mogą zmienić losy meczu, ale każdy z nas ciężko pracował, dawał z siebie wszystko i dążył do celu. To kluczowe sprawy w spotkaniach z takim rywalem jak Liverpool - dodał.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL