Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Quique Sanchez Flores: To czas świętowania

Adam Kiołbasa
Adam Kiołbasa
Quique Sanchez Flores jest dumny z postawy swoich podopiecznych w konfrontacji z FC Fulham, a przede wszystkim z triumfu w Lidze Europejskiej UEFA. Trener wie, że on i jego podopieczni przeszli do historii.

- Niesamowicie się cieszymy, że wygraliśmy bardzo trudny finał i niezwykle ciężkie rozgrywki. To ogromna satysfakcja. Atletico jest wielkie. To wielki klub i wiele osób jest dziś szczęśliwych. To jest czas świętowania dla moich podopiecznych. To niesamowity moment w historii klubu. Finał Ligi Europejskiej UEFA był wielką szansą dla mojej drużyny, ale nie było łatwo. Kiedy piłka wpadała do bramki, to było wspaniałe uczucie - stwierdził.

- Fulham to bardzo dobrze zorganizowana drużyna. Bardzo trudno było nam strzelić drugą bramkę, bo byli po prostu świetnym rywalem, ale uważam, że zasłużyliśmy na zwycięstwo. Jestem dumny z moich piłkarzy. To w pełni ich zasługa, ponieważ potrafili sobie poradzić w trudnej sytuacji. Mogę tylko podkreślić mój podziw dla ich pracy, dzięki której odmieniliśmy sezon, a był on długi i trudny, dlatego ten sukces jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Po takim osiągnięciu towarzyszy nam wiele emocji. Chciałbym jednak zadedykować ten tryumf czwórce moich dzieci oraz wszystkim kibicom Atletico - dodał.

Hiszpanie po dogrywce wygrali z Anglikami 2:1. Obie bramki dla Atletico zdobył Diego Forlan.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL