Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Glikowi przybędzie rywal do gry w Palermo?

Agnieszka Kiołbasa
Agnieszka Kiołbasa
Wszystko wskazuje na to, że szeregi US Palermo wzmocni Brazylijczyk Rafael Toloi. 20-letni defensor EC Goias ponownie znalazł się w kręgu zainteresowań Sycylijczyków. Tym samym Kamilowi Glikowi może przybyć rywal do walki o miejsce w składzie Różowych.

Wydawało się, że po pozyskaniu Ezequiela Munoza formacja obronna Palermo jest już skompletowana. Szkoleniowiec Delio Rossi miał bowiem do swojej dyspozycji czterech stoperów: Cesare Bovo, Dorina Goiana, Kamila Glika i wspomnianego Argentyńczyka. Kontuzja Rumuna skomplikowała jednak sytuację kadrową zespołu z Sycylii.

Goian w niedzielnym sparingu z Dinamo Tirana uszkodził prawą kostkę i więzadła poboczne w kolanie. Czeka go ponad miesięczna przerwa w grze. W tej sytuacji Palermo zdecydowało się powrócić na rynek transferowy.

Jak donoszą włoskie media, dyrektor sportowy Różowych, Walter Sabatini w poniedziałek skontaktował się z menedżerem Toloia, by zorientować się w sytuacji Brazylijczyka. Ten niespełna 20-letni zawodnik miałby trafić do Włoch na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL