Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trener Auxerre: Jeleń jest w słabej formie

Piotr Robaczyński
Piotr Robaczyński
Choć trener AJ Auxerre Jean Fernandez zapewniał, że Ireneusz Jeleń nie odejdzie z Auxerre, przyszłość reprezentanta Polski wciąż jest niepewna. Wyraźnie odbija się to na jego formie i wynikach drużyny na początku sezonu.

Ostatnie doniesienia medialne sugerują, że Jeleń znalazł się na celowniku Panathinaikosu Ateny, obserwowali go też wysłannicy Schalke Gelsenkirchen. To zamieszanie nie pomaga mu skoncentrować się na początku ligowych rozgrywek we Francji.

Auxerre rozpoczęło sezon od dwóch remisów, w 2. kolejce podzieliło się punktami z beniaminkiem Stade Brest. Jeleń był w sobotę jednym z najsłabszych piłkarzy na boisku, dziennik L'Equipe ocenił go zaledwie na "trójkę" (skala 1-10).

Jean Fernandez nie ukrywa, że kluczowy piłkarz jego drużyny nie jest w najwyższej formie. - Auxerre potrzebuje dobrze grającego Jelenia, obecnie nie prezentuje się on najlepiej. Wszyscy piłkarze muszą wrócić na swój normalny poziom, taka sytuacja jest naturalna na początku sezonu - powiedział szkoleniowiec Auxerre.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL