WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ze Stali do Jagiellonii?

Kamil Górniak
Kamil Górniak
W ostatnich dniach pojawiła się informacja o zainteresowaniu Jakubem Ławeckim pierwszoligowej Jagiellonii Białystok. Sam zawodnik potwierdził, że rozmawiał z prezesem klubu z Białegostoku, lecz nie zamierza zmieniać barw klubowych.

- Odezwał się do mnie prezes Jagiellonii, ale zdaję sobie sprawę z tego, że na treningi tej drużyny przyjedzie wielu nowych piłkarzy. A ja jesienią długo leczyłem kontuzję - mówi dla Echa Dnia Ławecki. - I chcę walczyć o miejsce w podstawowym składzie Stali, powalczyć z nią wiosną o utrzymanie w drugiej lidze.

Prezes Stali Marek Jarecki stwierdził, że nie wie nic o żadnej propozycji, ale powiedział również, że nie będzie blokował możliwości transferu. - Nic nie wiem o propozycji z Jagiellonii Białystok dla naszego drugoligowego piłkarza Jakuba Ławeckiego. Nasz zawodnik ma podpisaną umowę do końca sezonu, ale wiadomo, że nikogo nie można zatrzymywać na siłę. Tyle, że gdyby Ławecki chciał wyjechać na treningi do innego zespołu, musiałby zwrócić się do mnie o zgodę. A tak się nie stało, więc tematu zmiany klubu przez niego nie ma - powiedział w rozmowie z Echem Dnia prezes Jarecki.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL