Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Spas Delew zrezygnował z gry w Rosji

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Młodzieżowy reprezentant Bułgarii, Spas Delew w ostatniej chwili zrezygnował z podpisania kontraktu z Wołgą Niżny Nowogród - poinformował portal livesport.bg. Zainteresowanie młodym Bułgarem wykazują działacze czołowych polskich klubów - Lecha Poznań, Legii Warszawa i Wisły Kraków.

Aktualny klub Delewa, CSKA Sofia kilkanaście dni temu doszedł do porozumienia w sprawie transferu z beniaminkiem rosyjskiej Priemjer-Ligi. Sam zawodnik w ostatnich dniach przebywał na zgrupowaniu Wołgi w Turcji i ustalił warunki indywidualnego kontraktu, ale w ostatniej chwili postanowił nie podpisywać umowy i wrócił do Bułgarii.

- Warunki zaproponowane przez Wołgę były wspaniałe. Za trzyletni kontrakt miał zainkasować siedmiocyfrową sumę (w euro - przyp. red.), ale Spas się rozmyślił. Powiedział, że w tej chwili nie jest gotowy na kontrakt z zagranicznym klubem. Tylko Delew może zmienić swoją decyzję, ale jako jego menedżer zapewniam, że to się nie stanie - wyjaśnił przedstawiciel bułgarskiego napastnika, Nikołaj Zejnow.

Kontrakt Delewa z CSKA wygasa z końcem czerwca tego roku i trwające okno transferowe jest ostatnią chwilą dla targanego problemami finansowymi klubu, by zarobić na utalentowanym piłkarzu.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL