Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Frey wraca do zdrowia / Boruc straci miejsce w składzie?

Adam Kiołbasa
Adam Kiołbasa
Sebastien Frey powoli wraca do zdrowia, co oznacza, że już niedługo miejsce w bramce ACF Fiorentiny może stracić Artur Boruc. Na co dzień pierwszym golkiperem Violi jest bowiem Francuz.

- Czuję się dobrze i jestem zadowolony. Cały czas ciężko pracowałem, ale w końcu widzę światełko. Gdy założyłem buty i wyszedłem na boisko, i deptałem trawę poczułem silne emocje. Doznałem kontuzji kolana i obecnie mam tak wiele blizn na nogach, że mogłyby być one warte nawet Scudetto - powiedział.

- Aby powrócić teraz do maksymalnej dyspozycji muszę pracować znacznie ciężej niż inni. W tym trudnym momencie poszedłem po pomoc do Roberto Baggio, dzięki któremu bliżej mi teraz do buddyzmu. Stawiam krzyżyki na kalendarzu, aby zobaczyć jak bardzo mi brakuje powrotu na boisko. To jednak trwa już od dłuższego czasu - dodał.

Boruc zajął miejsce w bramce Fioletowych po tym, jak Frey doznał kontuzji kolana. Wcześniej regularnie występował Francuz.

Komentarze (2):

 • Azzurro Zgłoś
  jakby nie patrzeć prawda jest taka, że Boruc straci miejsce w bramce...
  • ogierrr Zgłoś
   Polskie nędzne dziennikarstwo... Jak nasi gracze mają się poczuć pewnie jak jeszcze nie wyzdrowiał ich rywal do składu, a dziennikarzyny już sadzają go na ławkę. Wstyd i hańba. Jak
   Czytaj całość
   nie wyemitujecie tej wypowiedzi to się specjalnie nie zdziwię. Cenzura i tak już przekroczyła granicę absurdu.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL