Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wtorek w Serie A: Galliani miał kontrolę nad włoską piłką, Boruc na wylocie?

Adam Kiołbasa
Adam Kiołbasa
Artur Boruc może być zmuszony odejść z ACF Fiorentiny, Adriano Galliani zdaniem Gianfelice Facchettiego miał kontrolę nad włoską piłką, natomiast Mario Balotelli może powrócić do włoskiej Serie A.

Boruc odejdzie z Fiorentiny?!

Artur Boruc czy Sebastian Frey? Jeden z nich po zakończeniu sezonu zdaniem Carlo Pallavicino będzie zmuszony odejść z ACF Fiorentiny. Póki co nie wiadomo jednak, którego z nich zdecydują się sprzedać Fioletowi.

- Przyszłość Freya? Myślę, że najpierw musi dojść do zdrowia, a następnie rozpocząć rywalizację z Borucem, abyśmy się dowiedzieli, który z nich jest lepszy. Na koniec sezonu jeden z nich zostanie wystawiony na listę transferową - poinformował.

Boruc przegrywał rywalizację z Freyem, ale po tym, jak Francuz zerwał więzadła w kolanie, Polak z powodzeniem broni bramki Fiołków.

Mihajlović na dłużej we Florencji?

ACF Fiorentina, która jeszcze jakiś czas temu zdaniem włoskiej prasy chciała się rozstać z Sinisą Mihajloviciem, teraz ma zamiar przedłużyć z nim kontrakt. Wygląda na to, że Serb zostanie we Florencji na kolejny sezon.

Aktualna umowa Mihajlovicia wygasa wraz z końcem sezonu. Ostatnio jednak klub w końcu zaczął grac na miarę oczekiwań i teraz nawet ma szanse na zakwalifikowanie się do europejskich pucharów, stąd też pracę wykonaną przez Sinisę teraz zaczęto spostrzegać zupełnie inaczej.

Galliani miał kontrole nad włoską piłką?!

- Były arbiter mojego ojca Nucini powiedział, ze kontrolę nad ligą włoską miał także Galliani - miał powiedzieć syn zmarłego przed kilkoma laty Giacinto Facchettiego – Gianfelice, który zeznawał na temat afery Calciopoli.

- Mój ojciec zajmował się stosunkami międzynarodowymi Interu. Miałem z nim stały kontakt i powiedział mi, że zostały potwierdzone powtarzające się wątpliwości przy porażkach, poprzez świadectwo Nuciniego. On jednak wątpił, że istniała kontrola nad walką o mistrzostwo. Nazwiska tych, którzy mieli kontrolować ligę, to: Moggi, De Santis, Pairetto, Bergamo i Fabiani. Z informacji, o których mi wiadomo w tym gronie znajdował się również Galliani. Nucini powiedział ojcu, że nie było żadnego kontaktu z De Santisem i Fabianim, którzy mieli posiadać sekretne karty telefoniczne. Nucini zwrócił także uwagę mojemu ojcu na mecz Serie B, Avellino - Messina, gdzie miały być celowo popełniane błędy na niekorzyść Avellino - stwierdził.

Balotelli ponownie we Włoszech?

Rozbrat Mario Balotelliego z Manchesterem City wydaje się być coraz bardziej prawdopodobny. Piłkarz ponoć po raz kolejny podpadł trenerowi Roberto Manciniemu i coraz częściej mówi się o jego odejściu z Wysp Brytyjskich.

O Włocha zabiega ponoć AC Milan i niewykluczone, że wzmocni on właśnie zespół z Mediolanu. Nie od dziś wiadomo, że Balotelli jest kibicem Rossonerich i nie ukrywał tego nawet wtedy, kiedy występował w barwach Interu.

Ibrahimović nie przeprosił Rossiego

Zlatan Ibrahimović za uderzenie zawodnika AS Bari, Marco Rossiego odpocznie w trzech najbliższych kolejkach Serie A. Szwed nawet nie przeprosił piłkarza za swoje zachowanie.

- Czuję się tym wszystkim przytłoczony. Najpierw uderzył mnie Chivu, teraz Ibrahimović, chociaż nawet nie doszło do starć między nami we wcześniejszych akcjach meczu. Rumun mnie przeprosił. Dzień później do mnie zatelefonował. Zlatan nie, nie dał żadnego sygnału - powiedział.

Santana może odejść z Fiorentiny

Wiele wskazuje na to, że wraz z końcem sezonu Mario Alberto Santana odejdzie z ACF Fiorentiny. Kontrakt, który obowiązuje piłkarza z popularną Violą wygasa 30 czerwca bieżącego roku.

Piłkarz jest łączony z klubami z Niemiec i Hiszpanii i niewykluczone, że właśnie do którejś z tych lig przeniesie się z Półwyspu Apenińskiego.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL