Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Frey wraca, co z Borucem?

Krzysztof Straszak
Krzysztof Straszak
Już 10 kwietnia, na mecz z Milanem, do kadry Fiorentiny ma powrócić Sébastien Frey. Francuski bramkarz przed kontuzją był podstawowym graczem zespołu, a jego miejsce na 5 miesięcy zajął Artur Boruc.

Nazywany we Włoszech "świętym bramkarzem", Boruc nie zawiódł oczekiwań Fiorentiny, z której jednak wraz z końcem sezonu ma odejść. Klub z Florencji zapłacił za niego 1,2 mln euro, a według "La Gazzetta dello Sport" jest dziś wart co najmniej dwa razy tyle. Na dziś nie ma konkurencji i jest pewniakiem w bramce drużyny.

Sam Boruc ustami swojego managera, Francka Trimboliego, preferowałby transfer za granicę. Klub nie stawiałby przeszkód, bo z fioletową koszulką bardziej związany jest Frey, grający w Fiorentinie od 2005 roku. Ponadto, gdy Boruc miał problemy z barkiem, sprowadzono Neto, który już był powołany do reprezentacji Brazylii jako zmiennik samego Julio Cesara.

Komentarze (1):

  • b Zgłoś
    Myślę że powinien zagrać i ja bym nie posadził go na ławce . Ale to ja bym tak zrobił . Jak chce odejść to Roma dobry kierunek albo jakiś klub z Anglii .

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL