Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Napad na piłkarzy GKP! Prokuratura wszczęła śledztwo z urzędu

Krzysztof Frączek
Krzysztof Frączek
Po powrocie z wyjazdowego spotkania przeciwko Odrze Wodzisław, piłkarze GKP Gorzów Wlkp. zostali napadnięci na jednym z gorzowskich osiedli przez grupę zwyrodnialców. Najbardziej ucierpiał Adrian Łuszkiewicz, który został pobity, natomiast Emilowi Drozdowiczowi udało się uciec.

- Na działania zagrażające życiu reagujemy na bieżąco, dlatego w sprawie pobicia piłkarza GKP wszczynamy śledztwo z urzędu - mówi prokurator Dariusz Domarecki. O sprawie prokuratura dowiedziała się z publikacji w Gazecie Lubuskiej.

Około 2.00 w nocy z soboty na niedzielę na gorzowskim osiedlu Górczyn grupa kilkunastu osób zaatakowała powracających do domu dwóch futbolistów Gorzowskiego Klubu Piłkarskiego - Emila Drozdowicza i Adriana Łuszkiewicza. O ile pierwszemu udało się przed napastnikami uciec, o tyle drugi miał mniej szczęścia - został przewrócony na ziemię i skopany. Czynu mogli się dopuścić kibice Stali Gorzów.

- Z urzędu wszczynamy postępowanie o pobicie - powiedział Gazecie Lubuskiej w poniedziałek Dariusz Domarecki, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie. - Na początku zostanie przesłuchany pokrzywdzony oraz jego kolega. Będziemy też ustalać sprawców pobicia.

Za pobicie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Gazeta Lubuska

Komentarze (25):

 • jano Zgłoś
  Takie cuda to możliwe są tylko w Gorzowie. Obojętne co napisze będzie to wszystko mało w ocenie tych typów.
  • Falubaz. Zgłoś
   Zawsze wiedziałem, że w Gorzowie mieszkaja zacofani ludzie. Tylko Falubaz!
   • Arek80 Zgłoś
    Teraz to przesadziliście "żółtki" . Powiedz mi co robili kibice waszej Staleczki na pewnym osiedlu w grupie około 100 osób po prezentacji ? Dymili całą noc . strach wyjść na osiedle
    Czytaj całość
    po browara bo kamienie i butelki latają co chwile oraz okrzyki "śmierć debilom je*ać Stilon" i tylko słysze " gdzie ten kurrr*wa Stilon " . Kibice Stilonu zemszczą się na was i to nie będzie tylko tak jak pisali "krojenie barw" Pozdrowienia .
    Wszystkie komentarze (25)

    Komentarze (25)

     Wszystkie komentarze (25)
     PRZEJDŹ NA WP.PL