Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Powrót "nowego" prezesa bardzo prawdopodobny

Krzysztof Frączek
Krzysztof Frączek
Sylwester Komisarek prawdopodobnie ponownie będzie prezesem GKP Gorzów Wielkopolski. Po czwartkowej konferencji prasowej wiadomo, że kurator Janusz Szczepanowski spotka się na początku przyszłego tygodnia z byłym, a może i przyszłym prezesem GKP.

W czwartek kurator Janusz Szczepanowski rozmawiał z dziennikarzami na temat przyszłości GKP Gorzów. Wiadomości są dość optymistyczne. - Rozpoczęliśmy rozmowy, które nadal są w toku. Definitywna wiedza na temat tego, czy ktoś pojawi się w charakterze sternika zapadnie w poniedziałek lub wtorek. Na początku tygodnia będę rozmawiał z potencjalnym prezesem zarządu i jest to Pan Komisarek - powiedział Szczepanowski.

Także ze strony zawodników padła jasna deklaracja. Zamierzają oni grać do końca rundy wiosennej, ale pod jednym warunkiem: pieniądze za sprzedane bilety na mecze GKP trafią do zawodników. - Każdy z piłkarzy napisał swoją opinię co myślimy na ten temat. To jest deklaracja zespołu, ale muszą zostać spełnione określone warunki, o których rozmawialiśmy wewnątrz klubu. Chodzi głównie o pieniądze z meczy na naszym stadionie. Przychodzi teraz masa ludzi na mecze i chcą nas jeszcze oglądać - powiedział na konferencji prasowej napastnik GKP Gorzów, Emil Drozdowicz.

Jak podaje Radio RMG, Sylwester Komisarek porozumiał się z ZUS, a także Urzędem Skarbowym w sprawie oddłużenia ratalnego. To oznacza, że GKP Gorzów otrzyma pół miliona dotacji z Urzędu Miasta.

Należy wspomnieć, że walne zebranie odbędzie się w Wielki Piątek 22 kwietnia.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL