Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Szymon Jary: Będziemy walczyli o każdy centymetr boiska

Daniel Grygierek
Daniel Grygierek
Przed Odrą Wodzisław kolejny ciężki bój o ligowy byt, tym razem na pierwszoligowych boiskach. W niedzielę niebiesko-czerwonych czeka starcie z Ruchem Radzionków. - Jestem pewien, że zobaczycie zespól walczący o każdy centymetr boiska - zapowiedział kapitan Odry w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Od poniedziałku piłkarze Odry Wodzisław wzięli się ostro do roboty po bardzo bolesnej porażce z GKP. Mecz z GKP pokazał jak wiele jeszcze piłkarze Odry muszą poprawić w swojej grze.

- Musimy poprawić naszą grę nie tylko w obronie, ale także w ofensywie. Nasza gra z GKP skupiała się tylko na wybijaniu piłki, a niestety nie na graniu. Musimy wszyscy wziąć się w garść, ponieważ w tym meczu na pewno brakowało nam walki. Bez tego nie da się wygrywać - zdradził Szymon Jary.

Przed derbowym pojedynkiem kapitan Odry obiecuje, że jego zespół zagra na sto procent swoich możliwości i nie zabraknie mu ambicji oraz zaangażowania od pierwszej do ostatniej minuty. - Jestem pewien, że w niedzielę będziecie mogli zobaczyć zespół, który będzie walczył o każdy centymetr boiska. Cieszę się, że na ten mecz wybiera się duża grupa kibiców z Wodzisławia. Ten fakt nas dodatkowo zmobilizuje. Mam nadzieję, że ich doping pomoże nam w osiągnięciu dobrego rezultatu na trudnym terenie - oznajmił kapitan Odry Wodzisław.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL