Najnowsze Wyniki/Kalendarz

GKP nie pojedzie na mecz z ŁKS

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Czas gróźb się skończył. Piłkarze GKP uznali, że nie pojadą do Łodzi na czwartkowy mecz z ŁKS. Nie ma już szans, by ta decyzja w ostatniej chwili uległa zmianie.

Dyrektor lubuskiego I-ligowca, Mariusz Niewiadomski potwierdził te informacje w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl. - Nie można się spodziewać, że wzorem poprzednich tygodni ostatecznie pojedziemy do Łodzi. Tym razem sytuacja jest inna, bo zawodnicy rozjechali się do domów na urlopy świąteczne.

Jak się okazuje, powodem zaniechania wyjazdu do Łodzi nie był brak pieniędzy. - Środki na tą eskapadę już pozyskaliśmy, ale decydujący był inny czynnik. Piłkarze usłyszeli niedawno, że nie ma żadnych szans na poprawę sytuacji finansowej klubu. Nie dostaniemy dotacji z miasta i głównie to było przyczyną, że drużyna postanowiła zrezygnować z gry - dodał Niewiadomski.

Dyrektor GKP oznajmił ponadto, że na ostatnie wydarzenia nie miała wpływu niezadowalająca ilość pieniędzy ze sprzedaży biletów, jaką zawodnicy otrzymali po meczu z GKS Katowice. - O wszystkim zdecydował brak perspektyw na przyszłość. Niestety obecnie nie ma żadnych nadziei, że klub otrzyma zastrzyk gotówki.

Czy oddanie meczu z ŁKS walkowerem oznacza, iż GKP ostatecznie wycofa się z I ligi? - Tego bym jeszcze nie przesądzał. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie powiedzieć, czy pojedynek z GKS Katowice był naszym ostatnim w tym sezonie. Póki co nie dojdzie do skutku spotkanie w Łodzi. Niedługo natomiast odbędzie się zebranie w klubie i być może wówczas zapadną decyzje co do kolejnych potyczek - zakończył Niewiadomski.

Przypomnijmy, że mecz ŁKS Łódź - GKP Gorzów Wlkp. miał odbyć się w czwartek o godz. 19.00.

Komentarze (17):

 • TSP Zgłoś
  Z całym szacunkiem dla Waszego klubu ale my walczymy o awans nie mamy taryfy ulgowej dlaczego łks ma fory
  • Stercel Zgłoś
   Bartek piszesz gdyby Stilon miał pieniądze:).Powiem Ci jak je zdobyć,przyjść na mecz w sile 10 tys.ludzi, i zapłacić 30-40 zł za bilet. Tak robią kibice Stali, aby była kasa.
   • Bartek (ZKS) Zgłoś
    Gdyby Stilon był w ekstraklasie (co jeszcze raz podkreślam byłoby możliwe gdyby miał pieniądze)mówiłoby się o nim w mediach, Gorzów byłby znany z dobrej strony, a nie jako
    Czytaj całość
    zadupie, w którym nawet nie ma KFC.poprawiam bo zrobiłem błąd w ostatnim zdaniu.
    Wszystkie komentarze (17)

    Komentarze (17)

     Wszystkie komentarze (17)
     PRZEJDŹ NA WP.PL