Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piłkarze GKP chcą grać do końca sezonu - nawet za darmo

Artur Długosz
Artur Długosz
Zawodnicy pierwszoligowego GKP Gorzów Wielkopolski postanowili, że będą grać do końca sezonu - nawet za darmo - informuje Radio Zachód. Klub z Gorzowa ma ogromne problemy finansowe i ostatni mecz z ŁKS-em oddał walkowerem.

We wtorek doszło do spotkania piłkarzy pierwszoligowego GKP Gorzów Wlkp. ze szkoleniowcem Krzysztofem Pawlakiem oraz Mariuszem Niewiadomskim i przedstawicielami Stowarzyszenia Niebiesko Biali - informuje zachod.pl. W rozmowach nie uczestniczył kurator klubu Janusza Szczepanowski.

Piłkarze postanowili, że grać będą do końca sezonu. - Będziemy grać nawet za darmo. Niczego nie oczekujemy. Prosimy gorąco o wsparcie kibiców, żeby wspomogli finansowo samą organizację. My już na nic nie liczymy - powiedział Maciej Górski, napastnik gorzowian.

Piłkarze GKP Gorzów Wielkopolski najbliższy mecz mają rozegrać w sobotę, 30 kwietnia. Ich rywalem będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Źródło: Radio Zachód

Komentarze (20):

 • Daniel Ciach Zgłoś
  Dziekuje w Imieniu Całej Drużyny za wsparcie ze strony Kibiców oraz Internautów za wsparcie , Robiliśmy co w naszej mocy , chcieliśmy dokończyć Rundę bez spadku , Bo Teraz To raczej
  Czytaj całość
  są marne szanse na 1 lige w Gorzowie , ale niestety nie pozwolono nam Po Przez Pana Kuratora , Który Nie ma Pojecia Tak naprawdę o Prawach Piłki...Może kiedyś ktoś utrze Nosa Panu Jędrzejczakowi , i przemówi że szanse trzeba dać każdemu nawet najgorszemu...Wielkie Dzięki !!! Pozdrawia : Daniel C. Z Chłopakami
  • Klaudiusz Zgłoś
   Towarzyski z RKS Rybakowo
   • :] Zgłoś
    I to jest właśnie granie z wierności i pasji! Nie dla zysków ale dla kibiców i klubu.
    Wszystkie komentarze (20)

    Komentarze (20)

     Wszystkie komentarze (20)
     PRZEJDŹ NA WP.PL