Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W Zielonej Górze chcą piłkarzy z Gorzowa

Adrian Dudkiewicz
Adrian Dudkiewicz
Smutny upadek gorzowskiego klubu zmusił jego piłkarzy do poszukiwania nowych klubów. II-ligowa Lechia Zielona Góra chce pozyskać w najbliższym czasie Emila Drozdowicza oraz Adriana Łuszkiewicza.

Nie będzie to takie proste, bowiem tego ostatnie zawodnika już testowały Jagiellonia Białystok oraz Korona Kielce. Obaj zawodnicy już kiedyś reprezentowali barwy II-ligowej Lechii. - Znajdę dodatkowych sponsorów i sprowadzę z GKP do Zielonej Góry naszych byłych zawodników Emila Drozdowicza i Adriana Łuszkiewicza - zapowiedział na łamach Gazety Wyborczej prezes klubu Jerzy Materna.

Sami zainteresowani nie chcą jednak grać w II lidze. Nic w tym dziwnego, bowiem przez ostatnich kilka sezonów osiągnęli pewien poziom sportowy. - Mam ambicję grania wyżej niż druga liga. Powrót do Lechii? Może kiedyś, ale nie teraz. No chyba, żeby już nikt mnie nie chciał. Jednak - z tego co wiem - oferty są. - Tym zajmuje się mój menedżer. Są także inne możliwości - dodał Drozdowicz.

Parol na piłkarzy GKP Gorzów zagięły także pozostałe kluby walczące o awans do I ligi oraz Ekstraklasy. Jak dowiedział się portal SportoweFakty.pl do Miedzi Legnica wróci doświadczony Michał Ilków-Gołąb. Po wycofaniu się z rozgrywek piłkarze mogą podpisywać kontrakty z innymi klubami, jeszcze w trakcie trwania rundy wiosennej bądź jesiennej. Obecnie zielonogórska drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli gr. zachodniej II ligi.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL