Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kibice pomogą Polonii w batalii o utrzymanie?

Marcin Ziach
Marcin Ziach
Mecze z Cracovią i Górnikiem Zabrze przy Olimpijskiej będą dla Polonii Bytom pojedynkami, które w głównej mierze zaważą o ligowym bycie niebiesko-czerwonych. W obu arcyważnych dla układu sił w tabeli starciach podopieczni Roberta Góralczyka liczą na wsparcie swoich fanów.

Polonia Bytom w dalszym ciągu walczy o utrzymanie w gronie najlepszych drużyn w kraju. W dwóch poprzednich sezonach śląska drużyna dwukrotnie finiszowała na miejscu siódmym, a w tych rozgrywkach szczytem marzeń bytomian jest utrzymanie czternastej pozycji, gwarantującej utrzymanie w ekstraklasie.

Duży wpływ na to, czy niebiesko-czerwoni wypełnią plan będą miały trzy najbliższe spotkania. Polonia najpierw zmierzy się z Cracovią i Górnikiem w Bytomiu, a następnie w meczu wyjazdowym stawi czoła Arce Gdynia. - Czekają nas spotkania, które przesądzą o dalszych losach Polonii. Mam nadzieję, że szczególnie w trakcie meczów w Bytomiu będziemy mogli liczyć na wsparcie naszych kibiców. Chłopaki tego bardzo potrzebują - przekonuje Robert Góralczyk, trener bytomian.

Sympatycy drużyny z Olimpijskiej byli silnym argumentem Polonii podczas meczów domowych. W ostatnich tygodniach frekwencja na bytomskim stadionie jednak spadała, często nie przekraczając nawet liczby 4 tys. fanów. W dwóch najbliższych pojedynkach ma się to jednak zmienić.

Działacze Polonii przygotowali specjalny pakiet "Super Promo", dzięki któremu bytomscy kibice będą mogli zobaczyć dwa najbliższe pojedynki za połowę ceny. Wygląda na to, że już teraz akcja przyniosła skutek, bowiem śląski klub sprzedał w pakiecie na dwa najbliższe spotkania ponad połowę biletów dostępnych w wolnej sprzedaży. A dystrybucja pakietu w dalszym ciągu trwa.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL