Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mariusz Klimek zainwestuje w Zawiszę?

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Były właściciel Ruchu Chorzów Mariusz Klimek zamierza zainwestować pieniądze w Zawiszę Bydgoszcz - czytamy w Przeglądzie Sportowym. Decyzja ma zostać ogłoszona we wtorek.

- Mam cztery oferty z pierwszej ligi, w tym dwie z Górnego Śląska, ale na razie nie mogę zdradzić, w którym klubie się pojawię. Mogę jedynie powiedzieć, że Śląsk dopada, bo tutaj nie ma klimatu do futbolowych inwestycji - powiedział Przeglądowi Sportowemu Mariusz Klimek.

Zdaniem dziennikarzy tej gazety kluby, które są zainteresowane współpracą to: Ruch Radzionków, Polonia Bytom, Pogoń Szczecin i Zawisza Bydgoszcz. Dwa pierwsze odpadają z racji regionu, a w Pogoni nikt nie mówi o nowym inwestorze.

Radosław Osuch, nowy właściciel Zawiszy, przyznał, że Klimek pomagał mu w układaniu spraw w Bydgoszczy. - Mariusz bardzo mocno interesuje się Zawiszą, ale sprawa nie została jeszcze sfinalizowana, więc pan Osuch ostrożnie dmucha na zimne. Nie chce się chwalić dopóki nie będzie miał wszystkiego na papierze - przyznała Przeglądowi Sportowemu jedna z osób dobrze znająca Klimka.

Źródło: Przegląd Sportowy.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL