Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Hrymowicz na testach w Zawiszy

Adrian Dudkiewicz
Adrian Dudkiewicz
Wobec przedłużającej się nieobecności Łukasza Skrzyńskiego działacze I-ligowego Zawiszy sprowadzili na testy Krzysztofa Hrymowicza. Już w piątek z bydgoskim klubem kontrakty mają podpisać kolejni gracze.

Niezwykle ciepło o nowym graczu wypowiada się na łamach Gazety Wyborczej trener Janusz Kubot. - Znam jego możliwości i chciałbym, by u nas został. To wszystko przed przedłużające się trudności z pozyskaniem Łukasza Skrzyńskiego, który miał w linii defensywnej zastąpić Macieja Dąbrowskiego.

- Niestety ciągle nie ma decyzji, bo w Krakowie zatrzymują go sprawy osobiste. W piątek powinniśmy podpisać kilka kolejnych umów - zapowiada prezes klubu Radosław Osuch.

Prawdopodobnie właśnie w piątek z bydgoskim beniaminkiem zwiąże się Ormianin z polskim paszportem Wahan Geworgian, pomocnik Kamil Majkowski, a także napastnik Rafał Leśniewski. W sobotę podopieczni Janusza Kubota rozegrają we Wronkach sparing z GKS Bełchatów. To będzie dla nich ostatni sprawdzian przed meczem Pucharu Polski z Bałtykiem Koszalin 20 lipca.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL