Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Bakero: Jeżeli jest trener, który potrafi zagwarantować mistrzostwo, puchar...

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Kibice Lecha Poznań już raz w tym sezonie żegnali białymi chusteczkami trenera Bakero. Hiszpan wybronił się ostatnio zwycięstwem z ŁKS-em Łódź. W poniedziałkowy wieczór Kolejorz zakończy tegoroczne gry meczem z Zagłębiem Lubin.

Jeśli Kolejorz wygra, będzie tracił 9 punktów do liderującego Śląska Wrocław oraz trzy oczka do strefy pucharowej. W Poznaniu nie mogą pozwolić sobie na drugi z rzędu sezon bez gry w Europie. Sprawę zdaje sobie z tego też Jose Maria Bakero. Brak awansu choćby do Ligi Europejskiej będzie katastrofą dla Lecha. - Pracuję z tym poczuciem odpowiedzialności. Jeżeli jest trener, który potrafi zagwarantować mistrzostwo, puchar i jeszcze zwycięstwo w Lidze Europy, to trzeba go zatrudnić. Ja mogę zagwarantować pracę i analizę - powiedział Hiszpan w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Wkrótce zostanie oceniona praca Bakero w kończącej się rundzie. Czy trener Kolejorza boi się tej weryfikacji? - Nie. Wiem, co robię. Taka ocena jest przeprowadzana po każdej rundzie, to sprawa całkowicie normalna. W Lechu zawsze co pół roku zbiera się wszystkie dane i odbywa się debata - dodał.

Wieczorny mecz Lecha z Zagłębiem rozpocznie się o godz. 18:30. Relacja LIVE na łamach naszego portalu.

Źródło: Przegląd Sportowy.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL