Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wolski i Janicki na celowniku PSV

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Rafałowie - Wolski i Janicki - znaleźli się na celowniku PSV Eindhoven. Nie oznacza to jednak, że któryś z nich zasili szeregi holenderskiego klubu.

Zawodnicy Legii Warszawa niejako z obowiązku znaleźli się pod lupą skautów PSV Eindhoven. Nic dziwnego - stołeczny klub był przeciwnikiem holenderskiej jedenastki w Lidze Europejskiej. Największe wrażenie na skautach PSV zrobił Rafał Wolski.

Skauci PSV obserwowali również Rafał Janickiego z Lechii Gdańsk. Wrażenie na nich zrobiło to, z jakim spokojem grał w defensywie. Janicki może występować jako środkowy lub prawy defensor.

Od zainteresowania zawodnikiem do transferu jest jednak daleka droga. PSV ma bardzo rozbudowaną sieć skautingu. Obserwatorzy przesyłają swoje raporty na temat poszczególnych zawodników. Te opinie trafiają na biurko dyrektora technicznego Marcela Brandsa. Aby doszło do transferu, muszą być do tego przekonani właśnie Brands i trener Fred Rutten.

Źródło: Przegląd Sportowy

Komentarze (1):

 • Max Zgłoś
  Wolski chyba znajdzie sie w kadrze na Euro ;). Ostatnio duzo sie mowi o jego powolaniach na mecze ktorych nie dostaje i znakomitej grze w Legii. Jakby nie patrzec to chyba w kazdym duzym
  Czytaj całość
  turnieju w ostatnich latach pojawialo sie niespodziewane nazwisko w kadrze i teraz pewnie padnie na Wolskiego. W dodatku jest mlody wiec przyda sie tej kadrze w przyszlosci.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL