Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Podbeskidzie blisko kolejnego transferu

Paweł Sala
Paweł Sala
Wojciech Reiman ze Stali Rzeszów jest kolejnym zawodnikiem, który może niebawem dołączyć do składu Podbeskidzia Bielsko-Biała. Zakontraktowanie gracza jest na etapie finalizacji. Z drużyną trenuje także chorwacki napastnik Ivan Curić.

Górale w świąteczny piątek rozpoczęli oficjalnie przygotowania do rundy wiosennej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2011/2012. Na pierwszych grupowych zajęciach piłkarze Podbeskidzia spotkali się w hali, gdzie na co dzień występują gracze futsalowego Rekordu Bielsko-Biała.

Wśród zawodników, którzy wzięli udział w zajęciach było dwóch nowo pozyskanych już przez klub - Łukasz Mierzejewski oraz Liad Elmalich. Być może wkrótce dołączy do nich pomocnik Wojciech Reiman, którym Podbeskidzie było zainteresowane już od dłuższego czasu. Kontrakt zawodnika z beniaminkiem ekstraklasy jest na etapie finalizacji. Reiman od początku swojej kariery związany był z drugoligową Stalą Rzeszów. Miał tylko krótki, bo jednomeczowy epizod w Polonii Bytom.

Testowany przez Podbeskidzie jest także napastnik z Chorwacji - Ivan Curić. Gracz II-ligowego chorwackiego NK Mosor strzelił 12 bramek w trzynastu spotkaniach swojej drużyny w tym sezonie, prowadząc w klasyfikacji strzelców zaplecza tamtejszej ekstraklasy.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL