Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mieszko Gniezno w tarapatach!

Mateusz Klejborowski
Mateusz Klejborowski
Sytuacja Mieszka Gniezno robi się coraz bardziej dramatyczna. Z klubu odszedł juz trener i kilku podstawowych zawodników. W rundzie wiosennej trzon drużyny mają stanowić juniorzy!

Średnio co pół roku klub z Gniezna ma te same problemy. W kasie brakuje pieniędzy na przystąpienie do rozgrywek. Nie inaczej jest w tym roku, bowiem obecnie ważą się losy startu gnieźnieńskiego zespołu w rundzie wiosennej gr. 2 III ligi.

Niedawno klub rozstał się z dotychczasowym trenerem Aleksandrem Stachowiakiem. Kilka dni temu na rozwiązanie kontraktów zdecydowali się m.in. Krzysztof Pisukła, Damian Augustyniak i Marcin Ludwikowski. Pierwszy ma trafić do Warty Poznań natomiast Augustyniak najprawdopodobniej zasili szeregi Aluminium Konin. Z poznańskim drugoligowcem rozmawia także Ludwikowski, tym bardziej, że na obóz z drużyną Zielonych nie wyjechał Norbert Tyrajski.

Jaka w tej sytuacji przyszłość czeka klub z Gniezna? Grającym trenerem najpewniej zostanie Przemysław Urbaniak natomiast trzon drużyny stanowić będą najbardziej utalentowani juniorzy. Niewykluczone, że Mieszko rozpocznie współpracę z Remesem Opalenica i najlepsi zawodnicy z tego klubu zostaną bezpłatnie wypożyczeni do Gniezna.

Dlatego jest już raczej przesądzone, że zespół nie będzie się liczył w walce o awans do nowej drugiej ligi i nie utrzyma niezłej ósmej pozycji, którą zajmuje po rundzie jesiennej.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL