Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Arkadiusz Lewiński w Ruchu do piątku?

Michał Piegza
Michał Piegza
Najpóźniej do końca tygodnia działacze Ruchu Chorzów zamierzają sfinalizować wypożyczenie z Puszczy Niepołomice Arkadiusza Lewińskiego. 21-letni stoper dla Niebieskich zrezygnował nawet z pracy w urzędzie.

Działacze Puszczy Niepołomice oficjalnie poinformowali, że stoper Arkadiusz Lewiński wiosną zagra w Ruchu Chorzów. Jednak działacze z Cichej finalizacji transferu jeszcze nie potwierdzili. Dodajmy, że obrońca zaryzykował i przerwał pracę zawodową. Przyszły piłkarz Niebieskich do tej pory grę w piłkę nożną łączył z pracą urzędnika.

Rafałowi Grodzickiemu (nr 15) i Piotrowi Stawarczykowi (nr 2) na pozycji stopera przybędzie nowy konkurent Rafałowi Grodzickiemu (nr 15) i Piotrowi Stawarczykowi (nr 2) na pozycji stopera przybędzie nowy konkurent

Z Ruchem definitywnie pożegnał się testowany na początku stycznia Robert Chwastek. Zawodnikowi zaproponowano treningi w zespole Młodej Ekstraklasy. Potwierdziły się jednak nasze wcześniejsze informacje. Były gracz Wisły Płock postanowił znaleźć klub, w którym będzie miał szansę na regularną grę w pierwszym składzie.

Komentarze (1):

 • Grek Zorba Zgłoś
  powoli nastąpi zmiana, Grodzicki odejdzie tam gdzie będzie chciał i zastąpi go Lewiński. Mówią, że ma potencjał. Jest młody, więc zobaczymy co z niego za grajek. Oby tylko dostał
  Czytaj całość
  szansę gry, a nie jak rok temu Steinke z Tura, który przez pół roku nie zagrał nawet minuty

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL