Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sandecja podpisuje kontrakty

Piotr Wiśniewicz
Piotr Wiśniewicz
Zgodnie z przewidywaniami, po powrocie drużyny ze zgrupowania w Bielsku-Białej, działacze Sandecji zaczęli podpisywać umowy z testowanymi piłkarzami. W pierwszej kolejności zakontraktowanych zostało dwóch zawodników, ale zapowiedziano już podobny ruch w stosunku do kolejnych trzech piłkarzy.

Pierwszymi wzmocnieniami sądeckiego klubu przed rundą wiosenną zostali Piotr Kosiorowski oraz Martin Zlatohlavy. Pierwszy to mający 31 lat pomocnik, wychowanek Polonii Warszawa, który ostatnie trzy i pół roku spędził w Dolcanie Ząbki. Zlatochlavy natomiast jest obrońcą ze Słowacji, poprzednio grającym w FK Spiska Nova Ves (II liga).

Jak zapowiedział wiceprezes sądeckiego klubu, w najbliższym czasie można spodziewać się, że kolejni zawodnicy złożą swój podpis pod kontraktem. - Jesteśmy już po słowie z Majkowskim, Bieszczadem i Novosedlakiem. Doszliśmy do porozumienia w kwestiach finansowych i pozostaje nam tylko złożyć podpisy pod umowami. Bieszczada oglądałem w naszym ostatnim meczu sparingowym z Limanovią Szubryt i muszę przyznać, że wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, podobnie jak Majkowski i Novosedlak - powiedział Wiesław Leśniak.

Rzecznik prasowy wyjaśnił sytuację związaną z innym spośród sprawdzanych zawodników. - W kręgu naszych zainteresowań znajdował się bramkarz Cracovii, Marcin Skrzeszewski, ale wszysko wskazuje na to, że nie zostanie z nim podpisany kontrakt - dodał Dariusz Grzyb.

Komentarze (1):

 • syriusz Zgłoś
  Te ruchy akurat można było przewidzieć. Trener chwalił ich w równych artykułach, a z tych do podpisu dopiero bardzo wyróżnia się chyba Majkowski. Powinny to być wzmocnienia a nie
  Czytaj całość
  uzupełnienia. Skład oczyszczony z odpadków, teraz dochodzą ciekawi zawodnicy, może być dobrze.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL