Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piątek w Bundeslidze: Daum zachwycony Petitem

Michał Dzida
Michał Dzida
Christoph Daum dał wyraz swojemu zadowoleniu z faktu, że do drużyny dołączył reprezentant Portugalii - Petit. Natomiast Gerald Asamoah z Schalke stwierdził, że nowe wzmocnienia pozwolą trzeciej drużynie ostatniego sezonu na walkę o najwyższe cele.

Profesjonalny kontrakt dla juniora

18-letni pomocnik Sebastian Rudy podpisał kontrakt z pierwszą drużyną VfB Stuttgart. Zawodnik złożył podpis pod 4-letnim kontraktem. Do tej pory grał w rezerwach VfB, a do Stttgaru przybył w 2003 roku z FC Dietingen.

Asamoah pełen nadziei

Napastnik schalke - Gerald Asamoah jest przekonany, że wzmocnienia poczynione przez klub są świetnym prognostykiem przed nadchodzącym sezonem. Do klubu przybyli nowy trener Fred Rutten i zawodnicy Orlando Engelaar i Jefferson Farfan.

- Sądzę, że to bardzo dobre dodatki do składu. Teraz każdy musi dawać z siebie wszystko by grać w pierwszym składzie. Ja chciałbym wygrywać ligę w każdym sezonie, ale znów nie będzie to łatwe. Cokolwiek się stanie chcemy walczyć z najlepszymi - powiedział Asamoah.

Energie zacznie bez Da Silvy

Podpora defensywy Energie Cottbus Brazylijczyk - Vragel da Silva doznał kontuzji i nie zagra w pierwszych meczach sezonu. Operacja kontuzjowanego kolana sprawiła, że klubowy kolega Mariusza Kukiełki nie zagra przez co najmniej sześć tygodni.

Daum zachwycony Petitem

Nowy nabytek FC Koln Portugalczyk - Petit jest zachwalany przez swojego nowego trenera kontrowersyjnego - Christopa Dauma. 31-latek właśnie dołączył do nowego klubu gdzie ma za sobą pierwsze treningi. - Chcieliśmy takiego zawodnika by pokazać ambicje Kolonii w dążeniu naprzód i mamy nadzieje, że wykona dla nas dobrą pracę. Interesowały się nim kluby z Anglii Francji i Rosji jednak to nam się udało - powiedział na konferencji prasowej Daum.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL