WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Joanna Mucha przeprasza i obiecuje

Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski
- Tak, posypuję głowę popiołem, rzeczywiście w ostatnich tygodniach popełniłam kilka błędów komunikacyjnych - mówi w rozmowie ze sport.pl [tag=27878]Joanna Mucha[/tag], minister sportu, która, za każdym razem, gdy w podlegającej jej dziedzinie działo się coś niepokojącego, znikała i nie zabierała głosu.

- Skąd to się wzięło? Z prostej przyczyny - braku czasu. Jeden dzień w tygodniu wypada na wizytę w mieście gospodarza Euro, jeden na Radę Ministrów, jeden na strukturalne zmiany związane z przygotowaniem do Euro. Pozostają dwa dni w tygodniu oraz wieczory i noce. Zwłaszcza ostatnio długo siedzę nad papierami. Fizycznie nie dałam rady odpowiednio zadbać o komunikację. Błąd, który teraz muszę odpracować - zapewnia.

Kibiców bulwersuje, że władze Narodowego Centrum Sportu przyznają sobie premie, mimo że na Stadionie Narodowym  nie odbyła się jeszcze żadna duża impreza, a co chwile na jaw wychodzą kolejne problemy związane z obiektem. - Samą budowę rozliczę, sprawdzę dokładnie, czy nie popełniono błędów. Takie rozliczanie już się toczy. Natomiast nie jestem w stanie - w przypadku błędów - cofnąć premii członkom zarządu NCS. Tak został skonstruowany kontrakt menedżerski. Jeśli natomiast stwierdzę rażące błędy - być może podziękuję za współpracę - wyjaśnia minister.

Źródło: sport.pl

Komentarze (8):

    Pokaż więcej komentarzy (5)
    PRZEJDŹ NA WP.PL