Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dni Bakero w Lechu już policzone?

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
Wszystko wskazuje na to, że [tag=545]Lech Poznań[/tag] lada dzień zmieni trenera. Jest kilku kandydatów na miejsce Jose Mari Bakero.

Z informacji Przeglądu Sportowego wynika, że chodzi o Michała Probierza, Czesława Michniewicza, Tadeusza Pawłowskiego, a nawet asystenta Hiszpana - Mariusza Rumaka. - Dostałem w niedzielę zapytanie, czy chciałbym poprowadzić Lecha. Nie dzwonił do mnie jednak nikt z kierownictwa klubu, tylko osoba, która działała w jego imieniu - powiedział na łamach Przeglądu Sportowego Pawłowski, który przebywa w Austrii.

Podobno są dwa scenariusze Bakero w Lechu. Pierwszy - ten najbardziej prawdopodobny - że pożegna się on z klubem bez względu na wynik potyczki z Ruchem Chorzów. Drugi - że starcie z chorzowianami to jego ostatnia szansa.

Wg gazety najbardziej zaawansowane rozmowy prowadzone są z Probierzem i to prawdopodobnie on zastąpi Bakero. Być może najbliższe godziny/dni okażą się przełomowe w Poznaniu.

Źródło: Przegląd Sportowy.

Komentarze (4):

 • Daniol02 Zgłoś
  To co sie dzieje w Lechu od kiedy jest Bakero to jakieś żarty tak samo było za czasu pana Zielińskiego w Lechu w pucharach było pięknie ale w lidze szkoda słów , od kiedy pana Smudy
  Czytaj całość
  zabrakło zaczęło się robić źle i nie można zaprzeczyć jeśli ma się wręcz najlepszy skład ale nie umie się tego wykorzystać to tak się kończy tak się dzieje ,np. z Chelsea i nie TYLKO gdzie trener nie UMIE poprowadzić drużyny która ma bardzo dobry skład jak na swoją lige. Bakero nie powinien już od dłuższego czasu być trenerem Lecha ,bo tak Lech to kto inny by mógł być liderem tyle w temacie dziękuje.
  • lech Zgłoś
   w tym momencie tylko Probierz! choć nie wiem czy już nie jest to koniec walki LECHA o Europe!
   • prorok 1 Zgłoś
    Do tych piłkarzyków to trzeba trenera z jajami zeby pogonił te miernoty do treningu i grania bo to co oni prezentują to jest anty futbol i tragedia . Bakero powinien być zwolniony po
    Czytaj całość
    rundzie jesiennej , wtedy nowy trener by miał więcej czasu na przygotowania do rundy wiosennej .
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL