Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ostre słowa Rumaka: Jeśli z Wisłą zagrają tak jak w Białymstoku, to nie ma dla nich miejsca w tym klubie

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
[tag=545]Lech Poznań[/tag] musi wygrać wieczorem w Krakowie, jeśli nie chce odpaść z Pucharu Polski, który wydaje się ostatnią możliwą drogą dla tego klubu do europejskich pucharów.

W ostatniej kolejce T-Mobile Ekstraklasy Lech nie pokazał nic wielkiego, ulegając będącej w kryzysie Jagiellonii Białystok 0:2. - Największe pretensje mam o to, że piłkarze nie realizowali założeń taktycznych. Grali daleko od siebie i brakowało im determinacji i charakteru. Jeśli z Wisłą zagrają tak jak w Białymstoku, to nie ma dla nich miejsca w tym klubie - powiedział Mariusz Rumak na łamach oficjalnej strony klubu.

- To jest mecz o to czy będziemy grali w pucharach. Nie mamy już nic do stracenia. Albo wygramy to spotkanie i przejdziemy do kolejnej rundy, albo trzeba będzie zrobić bardzo poważne zmiany - dodał trener Lecha.

Kolejorz zagra zatem wieczorem w Krakowie pod wielką presją. Przypomnijmy, że w pierwszym meczy Lech uległ na swoim stadionie Wiśle 0:1.

Źródło: lechpoznan.pl.

Komentarze (7):

 • feanorr Zgłoś
  I po co go trzymać? Nie lepiej zatrudnić Michniewicza czy Szatałowa? Potrzebny jest doświadczony trener, który ogarnie tego ligowego średniaka (Lech może był silnym klubem za Smudy czy
  Czytaj całość
  jeszcze w 2010).
  • hacenbery Zgłoś
   problem Lecha to pan Mariusz Rumak!!!! Ktoś po prostu upadł na głowę powierzając pierwszą drożynę Lecha temu panu. Jakie on ma doświadczenie, kto to w ogóle jest? On się nadaje do
   Czytaj całość
   prowadzenia co najwyżej IV ligowej drużyny!!!!!!!!!!!!!
   • lech Zgłoś
    Boje się że po tym meczu skończą się pieniążki pójdą piłkarze braknie sponsorów i nastanie średniowiecze OBY NIE!P.S.Czy ktoś wie czy Juskowiak ma papiery na trenera?
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    PRZEJDŹ NA WP.PL