Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sandecja kontraktuje nowych zawodników

Piotr Wiśniewicz
Piotr Wiśniewicz
Władze sądeckiego klubu zdecydowały się na parafowanie kontraktów z trzema piłkarzami mającymi wzmocnić zespół. Przedłużono także umowy z dwoma zawodnikami dotychczas reprezentującymi barwy Sandecji.

Podczas spotkania w siedzibie klubu swoje podpisy na dokumentach złożyli dwaj byli gracze Ruchu Radzionków, obrońca Marcin Kowalski oraz pomocnik Wojciech Mróz. Z sądecką drużyną związał się również bramkarzMarcin Cabaj, występujący ostatnio w Polonii Bytom, a wcześniej przez wiele lat związany z Cracovią Kraków. - Kontrakty tych zawodników z naszym klubem obowiązywać będą przez jeden rok, natomiast umowa Marcina Cabaja zawiera specjalną klauzulę z możliwością przedłużenia jej na następnych dwanaście miesięcy - wyjaśnił Andrzej Danek, prezes Sandecji.

Zarząd zdecydował się również na przedłużenie współpracy z dwoma swoimi piłkarzami, którym umowy wygasły. Przez kolejny sezon w nowosądeckim zespole nadal grać będą Filip Burkhardt oraz wychowanek Paweł Leśniak. Do końca tygodnia natomiast, rozstrzygnąć ma się sprawa z przymierzanymi do angażu w klubie Wojciechem Wilczyńskim oraz Sebastianem Kosiorowskim. - O ich przydatności zadecyduje trener drużyny, a my jesteśmy w trakcie rozmów z innymi zawodnikami. W najbliższym czasie poinformujemy o podpisaniu kolejnych kontraktów - dodał Danek.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL