Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jan Urban: Powinniśmy wygrać

Kinga Popiołek
Kinga Popiołek
Piłkarze Legii Warszawa zaledwie zremisowali z Metalurgsem Lipawa 2:2. Szkoleniowiec wojskowych, Jan Urban, jest zdania, że jego piłkarze powinni wygrać to spotkanie.

Wynik osiągnięty w Lipawie przez piłkarzy Legii Warszawa nie jest satysfakcjonujący dla brązowych medalistów mistrzostw Polski. - Wydaje mi się, że w przekroju całego spotkania byliśmy zespołem, który stworzył więcej klarownych sytuacji. Takie spotkania trzeba wygrywać, szczególnie, że przed przerwą rywale mieli stuprocentową skuteczność - oddali jeden strzał i zdobyli bramkę - nie ukrywał Jan Urban.

Legioniści w meczu z Metalurgsem Lipawa znacznie częściej utrzymywali się przy piłce, wypracowali więcej sytuacji, ale nie wykorzystali gry w przewadze i popełnili dwa błędy, jakie zadecydowały o tym, iż z Łotwy wrócili zaledwie z remisem, zamiast spodziewanego zwycięstwa. Drugą bramkę wojskowi stracili po rzucie karnym, jaki był konsekwencją faulu Inakiego Astiza. - Inaki w sytuacji z rzutem karnym zachował się jak junior, mimo że rozgrywał dobre spotkanie. Przed końcem meczu stworzyliśmy sobie wiele świetnych okazji, więc powinniśmy wygrać to spotkanie - ocenił szkoleniowiec warszawskiej Legii.

Komentarze (1):

 • Dud Zgłoś
  No jasne, że powinniście wygrać. Naprawdę szkoda tego remisu, bo byłyby to kolejne ważne punkty dla Polski w rankingu UEFA, a dzięki temu potem można uniknąć takich przykrych
  Czytaj całość
  wycieczek do Azji

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL