Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Włoski klub chce sprowadzić Perquisa

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Kilka dni temu informowaliśmy, że Sochaux nie otrzymało żadnej oferty za Damiena Perquisa. Sytuacja ta wkrótce może ulec zmianie, ponieważ reprezentant Polski znalazł się na celowniku ekipy z Serie A.

FC Sochaux jest gotowe sprzedać Damiena Perquisa, o ile do klubu wpłynie odpowiednia oferta. Kontrakt 28-latka wygasa już 30 czerwca 2013 roku i nie zostanie przedłużony.

Dotąd media informowały, że doświadczonym stoperem interesują się zespoły z Anglii, Niemiec, Ukrainy i Rosji oraz inne kluby z Francji. Tymczasem według Sky Sport Perquisa chce sprowadzić Pescara Calcio. Szkoleniowiec Giuseppe Stroppa wysoko ceni umiejętności reprezentanta Polski, a dyrektor sportowy Daniele Delli Carri miał już rozpocząć działania mające na celu sfinalizowanie transferu.

W Pescarze, która jest beniaminkiem Serie A, nie brakuje środków na wzmocnienia - klub kilka dni temu sprzedał za 11 mln euro Marco Verrattiego do PSG. W zespole z Abruzji Perquis nie miałby okazji do gry w europejskich pucharach, ale mógłby liczyć na regularne występy we włoskiej ekstraklasie.

Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL