Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W Wiśle jednak Frederiksen zamiast Michela?

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Dziennik Polski donosi o nieoczekiwanym zwrocie w poszukiwaniach przez Wisłę Kraków lewego obrońcy. Teraz znów najbliżej Białej Gwiazdy jest Duńczyk [tag=31365]Jan Frederiksen[/tag].

W minionym tygodniu Wisła poinformowała, że nie doszła do porozumienia z Frederiksenem i zakończyła z nim rozmowy. Kolejnym krokiem był przylot do Krakowa Michela Garbiniego Pereiry i wszystko wskazywało na to, że od podpisania umowy z Wisłą dzielą go tylko badania medyczne. Okazało się jednak, że jego sytuacja w Arisie Saloniki nie jest jasna i istniało ryzyko, że formalności mogą potrwać dość długo.

W trybie ekspresowym wrócono zatem do rozmów z Duńczykiem. Kilka dni przerwy w negocjacjach pozwoliło obu stronom znaleźć kompromis. Sprawa jest na tyle zaawansowana, że Frederiksen już we wtorek przechodził w Krakowie testy medyczne. W środę przyjdzie pora na kolejne i jeśli wypadną pomyślnie, piłkarz powinien podpisać roczną umowę.

źródło: Dziennik Polski

Komentarze (1):

 • _szakal_ Zgłoś
  I tu trzeba zadać sobie pytanie, gdzie jest system szkolenia wielokrotnego Mistrza Polski i innych klubów z ekstraklasy. Czemu cały czas sprowadzamy europejski złom, a nie szkolimy młodych
  Czytaj całość
  piłkarzy, czemu ich nie ogrywamy, by służyli reprezentacji. Jeszcze potrafiłbym takie działanie zrozumieć, w sytuacji, że w europie gralibyśmy w grupie LM i LE, jeśli nie potrafimy się przebić, to ograniczyć budżety, inwestować w obiekty treningowe i młodzież, może za kilka lat to przyniesie lepszy efekt, niż kupowanie, sprowadzanie i oddawanie euro-grajków.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL