Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kompromitacja Świtu - wyniki niedzielnych spotkań 3. kolejki gr. wschodniej II ligi

Mateusz Lis
Mateusz Lis
Fatalnie w niedzielę zaprezentował się Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Zespół spod Warszawy został rozbity przez beniaminka z Elbląga. W pozostałych meczach tego dnia padły remisy.

Jako pierwszy w niedzielę odbył się mecz w Łowiczu. Tradycyjnie rozpoczął się on o godzinie 11:15. Faworytem starcia ze Stalą Stalowa Wola byli gospodarze, którzy dobrze rozpoczęli ten sezon. W dodatku jeszcze nigdy Stalówka nie zdobyła w Grodzie Pelikana żadnych oczek. Tym razem starcie zakończyło się jednak podziałem punktów, a wynik ten należy uznać za jak najbardziej sprawiedliwy.

Jedynym klubem bez punktów w tym sezonie pozostaje Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Podopieczni Tomasza Reginisa tym razem zostali ośmieszeni przez beniaminka z Elbląga. Concordia zaaplikowała rywalom aż pięć bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Hat-tricka ustrzelił Łukasz Nadolny.

W ostatnim, najciekawiej zapowiadającym się meczu w niedzielę, wielkich emocji nie było. Spotkanie Stali Rzeszów z Motorem Lublin zakończyło się bezbramkowym remisem. Lublinianie wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.


Wyniki niedzielnych spotkań 3. kolejki gr. wschodniej II ligi:


Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:1)
0:1 - Łanucha 22'
1:1 - Brodecki 40'

Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5:0 (1:0)
1:0 - Nadolny 37'
2:0 - Nadolny 63'
3:0 - Nadolny 72'
4:0 - Zejglic 84'
5:0 - Bogdanowicz 90'

Stal Rzeszów - Motor Lublin 0:0


->Wyniki II ligi gr. wschodniej

->Tabela II ligi gr. wschodniej

->Klasyfikacja strzelców II ligi gr. wschodniej  

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL