Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ivan Curić odchodzi z Podbeskidzia

Paweł Sala
Paweł Sala
To co wydawało się przesądzone stało się faktem. Ivan Curić nie jest już zawodnikiem Podbeskidzia. Piłkarz rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron.

Odejście chorwackiego napastnika Ivana Curicia z Podbeskidzia wydawało się już przesądzone po tym, jak zawodnik nie znalazł się w oficjalnej kadrze drużyny na sezon 2012/2013. Mimo, iż napastnik przygotowywał się z zespołem w okresie letnim, a nawet strzelał gole w sparingach, już nie zagra w bielskich barwach.

Szkoleniowiec Podbeskidzia Robert Kasperczyk nie ukrywał w przerwie między sezonami, iż Curić nie spełnił pokładanych w nim nadziei, choć długo nie chciał wypowiadać się co do jego przyszłości w Podbeskidziu. Na początku przygotowań do rozgrywek dał szansę Curiciowi na grę w sparingach, jednak nie zgłosił zawodnika do nowego sezonu. Podobnie jak z klubem pożegnał się sprowadzony zimą Izraelczyk Liad Elmalich, również Curić po półrocznej przygodzie opuszcza Bielsko-Białą.

25-letni napastnik wystąpił w sześciu meczach T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2011/2012. Były zawodnik NK Mosor, król strzelców chorwackiej drugiej ligi, miał być egzekutorem w Podbeskidziu, tymczasem nie zdobył ani jednego gola...

Ivan Curić zgodnie z przewidywaniami opuszcza Podbeskidzie Ivan Curić zgodnie z przewidywaniami opuszcza Podbeskidzie

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL