Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tłumy pod kasami na mecz reprezentacji Polski

Artur Długosz
Artur Długosz
Początkowo mecz reprezentacji Polski z Mołdawią nie cieszył się zbytnim zainteresowaniem. Teraz jednak pod kasami Stadionu Miejskiego we Wrocławiu dochodzi do dantejskich scen.

Tłumy ludzi czekają pod kasami Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Wejściówki sprzedawane są tylko w jednym miejscu pod stadionem, otwartych kas wcale nie jest dużo, bowiem... tylko jedna. W pozostałych dwóch sprzedawane są bilety na mecz... Japonia - Brazylia. Ludzie czekają w ogromnej kolejce i wielu puszczają już nerwy. - Na mecz przyjechałem prosto z Krakowa. Tradycyjnie nie miałem już gdzie zostawić samochodu, a teraz muszę stać w ogromnej kolejce, aby zakupić bilet - mówił nam jeden z kibiców.

Na trybunach obiektu we Wrocławiu można spodziewać się około 30 000 tysięcy kibiców.

Komentarze (2):

 • Motormaxx Zgłoś
  Ciekawi mnie skład firmy "Sportfive" oferującej prawa do transmisji spotkań naszej reprezentacji. Ciekawe którego tym razem polityka PO rodzinka jest w tym goownie umoczona. Bo przypadek to
  Czytaj całość
  to nie jest, nie wierzę, że nagle państwo jest zupełnie bezradne znowu, żeby normalny człowiek mógł obejrzeć mecz w kanale otwartym. Amber Football tym razem mamy chyba.
  • maziniopl Zgłoś
   Jakoś na razie nie widać tych tłumów teraz nawet pół stadionu nie ma zapełnionego

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL