Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Artur Boruc w Southampton!

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
[tag=16]Artur Boruc[/tag] podpisał w sobotę kontrakt z [tag=638]Southampton[/tag], beniaminkiem Premier League. Oznacza to, że Polak ma spore szansę na grę, ponieważ Święci potrzebowali nowego golkipera.

Obecnie numerem jeden jest Kelvin Davies, ale nie jest to tak klasowy bramkarz jak Artur Boruc. Na dodatek wpuścił w tym sezonie aż 15 bramek - najwięcej w całej lidze. Przy kilku zawinił i już w kolejnym meczu Premier League zadebiutować będzie mógł polski golkiper.

- Już nie mogę doczekać się gry w najlepszej lidze na świecie, właśnie tutaj w Southampton. Bardzo brakowało mi futbolu, dlatego jestem szczęśliwy, że jestem tutaj. Moje marzenia spełniły się. Od dawna były rozmowy i w końcu udało mi się dopiąć tego - powiedział Artur Boruc. 

- Artur na wspaniałe doświadczenie z Celtiku oraz Fiorentiny oraz reprezentacji Polski - dodał Nigel Adkins, menedżer Southampton.

Boruc związał się ze Świętymi do końca sezonu. Niegdyś piłkarzami tego zespołu byli: Bartosz Białkowski, Kamil Kosowski, Marek Saganowski czy Grzegorz Rasiak.

Komentarze (18):

 • Wars Zgłoś
  Dobrze,że w końcu się obudził i znalazł sobie klub,żeby grać!!!!! Southampton słabiutki,ale jest szansa na regularną grę i to jest najważniejsze,a nie ......kasa!! Choć na pewno
  Czytaj całość
  mało nie zarobi..... grając w Anglii!!!
  • Gervasio Zgłoś
   Może nie w najbliższej kolejce , ale jak zacznie trenować z chłopakami to nie powinien mieć problemów ze składem , poza tym trener ściągnął go do pierwszego składu , nie na ławkę
   Czytaj całość
   .
   • saharicus Zgłoś
    Senti, umiesz czytać? Davies przepuścił w tym sezonie (5 meczy) już 15 bramek. W takim wypadku Nigel Adkins najprawdopodobniej z marszu uczyni go pierwszym bramkarzem.
    Wszystkie komentarze (18)

    Komentarze (18)

    ×
     Wszystkie komentarze (18)
     PRZEJDŹ NA WP.PL